top of page

Hakkımızda

Alpin Endüstriyel Dağcılık Hizmetleri

ALPİN 2006 yılından bu yana Dünya’ da yer çekimine meydan okuyarak bir hayali gerçeğe nasıl dönüştüreceğinizi gösteriyor. Ulaşılması zor, yüksek, tehlikeli ve riskli yerlerde endüstriyel dağcılık konusunda sertifikalı uzman personeliyle güvenli bir şekilde performans ve verimlilik üzerine çözümler sunuyor.

 

ALPİN insanüstü yeteneklerle, inşaat, enerji, sanayi, maden ve hizmet sektöründe her gün, işinize ve yaşamınıza dokunacak, işinizi ve yaşamınızı iyileştirecek çözümler ve hizmetler geliştiriyor. ALPİN sistemleri ve hizmetleri sayesinde Dünya çapında bir iş uzmanlığı ile yenilikçi çözümlerden yararlanma olanağına sahipsiniz. Mobil platformlar, vinç ve iskele gibi ihtiyaçlarınızı ortadan kaldırarak daha hızlı, verimli, esnek ve estetik çözümlerden faydalanacaksınız.

 

ALPİN önem taşıyan işlerinizi yapıyor. En nitelikli teknisyenler ve en iyi sistemlerle en zorlu mücadeleleri veriyor. Her gün yeteneklerimize ve gelişimimize katkıda bulunup üstün ürünler ve hizmetler geliştirmeye çalışıyoruz. Bu sayede bugün ALPİN, Türkiye’nin en çok tercih edilen endüstriyel dağcılık firması olmuştur.

Global Student Entrepreneur Awards (GSEA) - Global Üniversiteli Girişimci Yarışması 2013 - Sosyal Etki Kategorisi Birincilik Ödülü.

JCI Creative Young Entrepreneur Award (CYEA) - Yaratıcı Genç Girişimci Ödülü 2012 - Üçüncülük Ödülü.

İzgörenAkın Eğitim Kurumunun düzenlediği; 2011 Marmara Yönetim Buluşması - 2012 BilFest

KALİTE POLİTİKAMIZ

  • Alpin olarak ana felsefemiz; müşterilerimiz için güvenilirlik, devamlılık, tarafsızlık ve saygınlık simgesi olmak. 

  • TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sisteminin benimsenmesini ve sürekliliğini sağlamak. 

  • Yerli ve yabancı tüm müşterilerimizde memnuniyet odaklı çalışarak, yurtiçi ve yurtdışı pazarda, tüm yasal şartları yerine getiren, sektöründe tercih edilen bir firma olmak. 

  • Tüm çalışanlarımız ve tedarikçilerimizle birlikte sürekli iyileşme yolunda ilerlemek ve bu sayede üstün kalite ve değerde hizmet anlayışını benimsemek. 

  • Doğanın bize cömertçe verdiği kaynakları; sağduyulu ve tutumlu kullanmak.

10 Yıllık Sektör Deneyimi

+520 Ulusal Proje

8 Yurtdışı Proje

+140 Mutlu Müşteri

Çeşitli alanlarda 2 Ödül

+2200 Yüksekte Çalışma Sertifikası

5 Yıldır SPRAT Üyesi

+9 Farklı Sektöre Destek

Referanslarımızın tam listesine ulaşmak için aşağıdaki dosyayı bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

bottom of page